predajna.jpg
bezpecnostne2.jpg
bezpecnostne1.jpg
interierove.jpg
interierove2.jpg
podlahy.jpg
klucky.jpg
sviecky.jpg
previous arrow
next arrow

Ponúkame špecializované poradenstvo a naše 20 ročné skúsenosti

O nás

Firma LM servis pôsobí na trhu od roku 2003 a už niekoľko rokov predtým sa majiteľ – p. Michal Lajcha, zaoberal dverami – pracoval ako montážnik bezpečnostných dverí.

        V roku 2005 sme otvorili našu prvú predajňu v Partizánskom, kde sme na ploche 14m2 začínali s predajom a montážou bezpečnostných dverí. Ako sa naša ponuka postupne rozširovala, tak aj priestory boli malé a museli sme do nového, krajšieho, väčšieho. Ďalších 10 rokov sme sídlili v priestoroch na sídlisku Luhy , kde nám ale aj plocha 100m2 už bola málo, pretože sa stále snažíme rozširovať sortiment dverí a podláh. Aktuálne sme našu vzorkovňu presťahovali opäť do väčších priestorov na autobusovej stanici v Partizánskom. Sme najväčšia špecializovaná vzorkovňa na dvere v regióne. V rokoch 2008 - 2011 sme prevádzkovali vlastnú predajňu aj v Prievidzi, potom 2015 - 2016 aj v Topoľčanoch, ale najlepšie sa nám osvedčil model jednej centrálnej veľkej prevádzky, kde môžu zákazníci vidieť viac vzoriek a dostať poradenstvo priamo aj od majiteľov firmy. Venujeme sa všetkým zákazníkom individuálne a detailne, náš okruh montáží je od Banskej Bystrice až po Bratislavu. Našou devízou sú skúsenosti a cit pre detaily, či už technické alebo dizajnové.

        Sme najväčším predajcom certifikovaných  bezpečnostných dverí v regióne Hornej Nitry a jediným predajcom dverí Sapeli v regióne s veľkou vzorkovňou. Vieme vám ponúknuť niekoľko výrobcov bezpečnostných dverí, asi 12 výrobcov interiérových dverí a stále rozširujeme ponuku podláh. V našom sortimente nájdete laminátové podlahy, vinyl , drevené podlahy aj novinky v podobe kompozitných podláh. Našim zákazníkom ponúkame už niekoľko rokov špičkové služby a kvalitný tovar od starostlivo vybraných dodávateľov. U nás máte možnosť si zladiť bezpečnostné a interiérové dvere a podlahu na jednom mieste.

        Radi sa vám budeme venovať počas otváracích hodín aj mimo nich. V prípade, že máte záujem, aby sme si na Vás vyhradili čas vopred, dohodnite si stretnutie na určitú hodinu a budeme vás očakávať s otvorenými dverami :-)     

        Zabezpečujeme kompletný servis a služby od poradenstva, zamerania, cenových kalkulácii, kvalitnej montáže až po záručný, pozáručný a mimozáručný servis na všetky nami ponúkané komponenty. Sme držiteľom všetkých zákonom stanovených povolení a licencií, vrátane Licencie na prevádzkovanie technickej služby, ktorou sa Vám na požiadanie musí preukázať každý predajca bezpečnostných dverí a nie všetci tento zákonný postup dodržujú. Radi vám poradíme a všetko vysvetlíme.

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere sú nielen estetický, ale aj technicky prvok vášho domova, poradíme a vyberieme to najlepšie pre vás.

Podlahy

V našej ponuke nájdete podlahy laminatové, vynil, špeciálne, drevené veľkoplošné podlahy, lišty, podložky.

Interierové dvere

Interiérové dvere su dostupné v nespočotnom množstve variant materiálov , rozmerov , typu a štýlu presklenia , vitráží a typov osadenia.

Kľučky

Kľučky na dvere ponúkame od viacerých výrobcov, je ich veľké množstvo, čo do typov, materiálov i kvality.

Vchodové dvere

Ponúkame Vám dvere Benedoor slovenskej výroby, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a pevne veríme, že vás oslovia nielen kvalitou a svojim nadčasovým dizajnom, ale aj možnosťou výberu presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Sviečky Yankee Candle

U nás v predajni nájdete aj "najobľúbenejšie sviečky na svete" YANKEE CANDLE

FORNOX
Erkado
Egger
Sapeli

Naša predajňa

Nitrianska 2014, 958 01 Partizánske

(autobusová stanica, medzi predajňou Hyza a eRzetkom)

Cookie súbory

Prevádzkovateľ webu Michal Lajcha - LM servis ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie